NYBSC.HU

Kölcsey riport NYBSC-Mezőkövesd

http://www.nybsc.hu/wp-content/uploads/2022/11/outputcompress-video-online.com_.mp4 Egy félidőt bírt a Nyírbátor Elszenvedte második vereségét a bajnokságban a nyírbátori férfi kézilabda csapat. Falcsik Miklós együttese az

DVTK – NYBSC első vereség

DVTK – Nyírbátor SC 27:20 (13:10) Kedves Szurkolóink! Szombat este a bajnokság megnyerésére is esélyes DVTK vendégei voltunk Miskolcon. Sajnos

GYŐZELEM

Nyírbátor SC – Kisvárda KC  33:23 (20:9) Kedves Szurkolóink! Szombat este újabb győzelemmel sikerült örömet szerezni szépszámú és igen lelkes

X idegenben!

Kedves Szurkolóink! Szombat este a csoportunk egyik bajnok esélyese ellen szereztünk Miskolcon egy pontot egy végletekig kiélezett mérkőzésen Szedlacsek Janika

Hibátlan a Nyírbátor!

Nyírbátor SC – Fehérgyarmat VSE 36:28 (16:8)   Negyedik bajnoki mérkőzését is megnyerte a nyírbátori férfi kézilabda csapat az NB

Siker Böszörményben!

Kedves Szurkolóink!Tegnap este Hajdúböszörményben egy igen kiélezett mérkőzésen újabb győzelmet aratott csapatunk!Hajdúböszörmény TE – Nyírbátor SC  28:30 (14:17)Hajrá NYBSC!Hajrá Nyírbátor!

Győzelem!

DEAC ll – NYBSC 23:27 (10:16) Kedves Szurkolóink! Vasárnap délután újabb sikeresen megvívott bajnoki mérkőzésen van túl csapatunk. Debrecenben jártunk

Elkezdtük a felkészülést!

Kedves Szurkolóink! Csapatunk megkezdte felkészülését az új bajnoki szezonra. Új edzőnk Falcsik Miklós megdolgoztatta a megfiatalított keretünket. Hajrá Nyírbátor SC!