NYBSC.HU

VASÁRNAP ESTI GYŐZELEM!

Nyírbátor SC-TVP- Hajdúnánás FKK 41:30 (20:12)Az eleje picit nehezen ment.Aztán ez lett belőle!Hajrá Nyírbátor SC-TVP!Hajrá Nyírbátor!

SZOMBAT ESTI GYŐZELEM!

Nyírbátor SC-TVP-DEAC ll 30:26 (19:13)Ellentétes félidők után egy percig sem fogott veszélyben hazai győzelmünk!Hajrá Nyírbátor SC-TVP!Hajrá Nyírbátor!

MEGKEZDŐDÖTT!!

E.R.Fehérgyarmat – Nyírbátor SC-TVP 28:33 (14:13)Egy nagyon elszántan küzdő csapat ellen a ll. félidőben sikerült a magunk javára fordítani az

TEGNAP ESTE (IS) JÁTSZOTTUK!

NYBSC-TVP-Kisvárda KC 35:22 (16:12)Lejátszottuk az utolsó felkészülési mérkőzésünket, izgatottan várjuk a jövő heti bajnoki rajtot!Hajrá NYBSC-TVP!Hajrá Nyírbátor!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

Tegnap este felkészülési mérkőzést játszottunk.NYBSC-TVP-Kállósemjéni SZS 36:23 (20:10)A mérkőzés jól szolgálta a felkészülésünket a hamarosan induló bajnoki szezon előtt.Hajrá Nyírbátor

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS!

NYBSC-TVP-Diósgyőri VTK 29:22 (12:8)A tegnap esti mérkőzésen lelkes szurkolóink előtt győztesen hagytuk el a pályát. Külön köszönjük a fergeteges buzditásért