Időpontok, eredmények

Magyar kupa (kieséses)
2019-08-29 csütörtök 18:00NYBSC - ÓAM-Ózdi KC22 : 29
Megyei Bajnokság
2019-09-29 vasárnap 11:00Szivacs KC - NYBSC 241:31
2019-10-05 szombat 11:00NYBSC 2 - Balkányi ifjusági SE45-20
2019-10-20 vasárnap 11:00NYBSC 2 - Ópályi KSE45-26
2019-10-26 szombat 17:00Kállósemjéni SZSE - NYBSC 228-26
2019-11-17 vasárnap 16:00Demecseri VKSE - NYBSC 230-38
2019-11-23 szombat 18:00Fehérgyarmati VSE - NYBSC 238-29
2019-11-29 péntek 17:00NYBSC 2 - SZIVACS KC42-41
2019-12-07 szombat 18:00Balkányi Ifjusági SE - NYBSC15-52
2020-02-15 szombat 16:00NYBSC 2 - Ópályi KSE36-27
2020-02-23 vasárnap 10:00NYBSC 2 - Kállósemjéni SZSE28-36
2020-03-08 vasárnap 10:00NYBSC 2- Demecseri VKSE46-30
2020-03-22 vasárnap 16:00NYBSC 2- Fehérgyarmati VSE-
NB II Felnőtt bajnokság
2019-09-14 szombat 17:00NYBSC -Hajdúböszörményi TE34-24
2019-09-21 szombat 16:00Füzesabonyi Sport Club - NYBSC 21-19
2019-09-28 szombat 17:00NYBSC - Hajdúnánás KSE22:32
2019-10-06 vasárnap 18:00DEAC NK KFT - NYBSC35-18
2019-10-13 vasárnap 17:00NYBSC - Kazincbarcikai KSE24-30
2019-10-19 szombat 17:00Szolnoki KCSE - NYBSC27-22
2019-11-02 szombat 16:00Túrkevei VSE - NYBSC17-25
2019-11-11 hétfő 17:00NYBSC - Kisvárdai KC26-24
2019-11-16 szombat 17:00NYBSC - HE-DO BRAUN GYöngyös U2330-32
2019-11-24 vasárnap 16:15NAGISZ-Nadudvari ASK - NYBSC27-37
2019-11-30 szombat 17:00NYBSC - Tiszavasvári SE33-29
2020-02-16 vasárnap 12:00Hajdúböszörményi TE - NYBSC29-28
2020-02-22 szombat 17:00NYBSC - Fenstherm Füzesabonyi SC33-23
2020-03-01 vasárnap 16:00Hajdúnánás KSE - NYBSC29-31
2020-03-07 szombat 17:00NYBSC - DEAC NK KFT19-28
2020-03-14 szombat 18:00Kazincbarcikai KSE - NYBSC-
2020-03-21 szombat 17:00NYBSC - Szolnoki KCSE-
2020-03-28 szombat 18:00Kisvárdai KC - NYBSC-
2020-04-04 szombat 11:00HE-DO B. BRAUNGyöngyösU23- NYBSC-
2020-04-25 szombat 17:00NYBSC - NAGISZ-Nádudvari ASK-
2020-05-09 szombat 17:00Tiszavasvári SE -NYBSC-
2020-05-17 vasárnap 17:00NYBSC - Túrkevei VSE-
Ifjúsági Bajnokság
2019-09-14 szombat 15:00NYBSC - Hajdúböszörményi TE35 - 20
2019-09-21 szombat 18:00Füzesabonyi Sport Club - NYBSC 31 - 29
2019-09-28 szombat 15:00NYBSC - Hajdúnánás KSE36:31
2019-10-13 vasárnap 15:00NYBSC - Kazincbarcikai KSE30-25
2019-10-19 szombat 19:00Szolnoki KCSE - NYBSC35-31
2019-11-02 szombat 18:00Túrkevei VSE - NYBSC33-44
2019-11-11 hétfő 15:00NYBSC - Kisvárdai KC33-32
2019-11-24 vasárnap 14:00NASK-PKE - NYBSC39-27
2019-11-30 szombat 15:00NYBSC - Tiszavasvári SE43-36
2020-02-16 vasárnap 14:00Hajdúböszörményi TE - NYBSC26-30
2020-02-22 szombat 15:00NYBSC - Fenstherm-Future Füzesabonyi SC34-32
2020-03-01 vasárnap 18:00Hajdúnánás KSE - NYBSC34-43
2020-03-14 szombat 16:00Kazincbarcikai KSE - NYBSC-
2020-03-21 szombat 15:00NYBSC - Szolnoki KCSE-
2020-03-28 szombat 16:00Kisvárdai KC - NYBSC -
2020-04-25 szombat 15:00NYBSC -Nádudvari ASK-PKE-
2020-05-09 szombat 19:00Tiszavasvári SE - NYBSC-
2020-05-17 vasárnap 15:00NYBSC - Túrkevei VSE-
Serdülő Bajnokság
2019-09-12 csütörtök 17:30Kazincbarcikai KSE - NYBSC39 - 17
2019-09-19 csütörtök 17:00NYBSC- Túrkevei VSE27 - 26
2019-09-26 csütörtök 17:00NYBSC - Kisvárdai KC23 - 29
2019-10-04 péntek 17:00Hajdúböszörményi TE - NYBSC38-26
2019-10-10 csütörtök 17:00NYBSC - Szolnoki KCSE27-29
2019-10-17 csütörtök 15:00Füzesabonyi Sport Club - NYBSC 37-16
2019-11-07 csütörtök 17:00NYBSC - Kispályás Műfüves NKFT29-41
2019-11-14 csütörtök 17:00NYBSC - Kazincbarcikai KSE20-41
2019-11-20 szerda 17:00Túrkevei VSE - NYBSC34-22
2019-11-28 csütörtök 16:30Kisvárdai KC - NYBSC35-15
2019-12-05 csütörtök 17:00NYBSC - Hajdúböszörményi TE29-32
2020-02-14 péntek 14:30Szolnoki KCSE - NYBSC32-16
2020-02-20 csütörtök 17:00NYBSC - Stavmat - Füzesabonyi SC21-34
2020-02-28 péntek 16:00Kispályás Műfüves NKFT - NYBSC42-29
2020-03-12 csütörtök 17:00Bőcs KSC - NYBSC - TVP-
2020-03-19 csütörtök 17:00NYBSC-TVP - Szalézi DSE Kazincbarcika-
2020-03-25 szerda 17:00NYBSC TVP - Alsózsolcai KSC-BOKA-
2020-04-23 csütörtök 17:00NYBSC-TVP - Bőcs KSC-
2020-04-29 szerda 14:30SZalézi DSE Kazincbarcika - NYBSC-TVP-
2020-05-08 péntek 17:00Alsózsolcai KSC-BOKA - NYBSC-TVP-
Gyermekbajnokság FU15 B csoport
2019-09-14 szombat 14:00DEAC NK KFT - NYBSC30 - 2
2019-09-14 szombat 16:00NYBSC - Arany Sárkány f.Nyírbátor SE5 - 39
2019-09-29 vasárnap 13:00NYBSC - Balkányi Ifjusági SE12 : 32
2019-09-29 vasárnap 15:00Berettyó MSE - NYBSC44:7
2019-10-12 szombat 10:00Hajdúszoboszlói KSKE - NYBSC39-10
2019-10-12 szombat 17:00NYBSC - Hajdúböszörményi TE6-40
2019-10-27 vasárnap 14:00Kisvárdai KC - NYBSC52-12
2019-10-27 vasárnap 16:00NYBSC - DEAC NK KFT4-30
2019-11-10 vasárnap 10:00Balkányi Ifjusági SE - NYBSC38-12
2019-11-10 vasárnap 13:00Arany Sárkány F. Nyírbátor SE - NYBSC40-9
2019-11-24 vasárnap 12:00NYBSC- Hajdúszoboszlói KSKE12-47
2019-11-24 vasárnap 15:00NYBSC - Berettyó MSE4-45
2019-12-08 vasárnap 12:00NYBSC - Kisvárdai KC11-39
2020-03-07 szombat 14:00NYBSC - DEAC NK KFT7-30
2020-03-07 szombat 16:00Arany Sárkány F. Nyírbátor SE - NYBSC43-8
2020-03-29 vasárnap 10:00NYBSC - Berettyó MSE-
2020-03-29 vasárnap 12:00Balkányi Ifjusági SE - NYBSC-
2020-04-26 vasárnap 10:00NYBSC - Hajdúszoboszlói KSKE-
2020-04-26 vasárnap 12:00Hajdúböszörményi TE - NYBSC-
2020-05-23 szombat 10:00NYBSC - Kisvárdai KC-
2020-05-23 szombat 13:00Hajdúböszörményi TE - NYBSC-
Gyermekbajnokság FU12 A csoport
2019-10-06 vasárnap 11:50NYBSC - Mátészalkai MTK8-24
2019-10-06 vasárnap 14:35NYBSC - Fehérgyarmati VSE7-16
2019-10-19 szombat 10:55Debreceni Sp. KN KFT II. -NYBSC34-7
2019-10-19 szombat 13:40Csenger VKC - NYBSC17-17
2019-11-16 szombat 10:55NYBSC - Balkányi Ifjusági SE23-14
2019-11-16 szombat 13:40Sütő Kézisuli - NYBSC25-18
2019-12-01 vasárnap 09:00NYBSC - Csenger VKC12-17
2019-12-01 vasárnap 12:40NYBSC - Téglás VSE38-19
2020-02-23 vasárnap 10:55Debreceni Sp. KN KFT II. -NYBSC27-18
2020-02-23 vasárnap 12:45Balkányi Ifjusági SE - NYBSC12-30
2020-03-07 szombat 09:55Fehérgyarmati VSE - NYBSC35-10
2020-03-07 szombat 11:45Kállósemjéni SZSE - NYBSC17-16
2020-03-22 vasárnap 09:00Fehérgyarmati VSE - NYBSC-
2020-03-22 vasárnap 10:50NYBSC - Debreceni Sportcentrum KN KFT I.-
2020-04-05 vasárnap 09:55NYBSC - Mátészalkai MTK-
2020-04-05 vasárnap 11:45Csenger VKC - NYBSC-
2020-05-03 vasárnap 09:00Téglás VSE - NYBSC-
2020-05-03 vasárnap 10:50NYBSC - Balkányi Ifjusági SE-
2020-05-16 szombat 09:00NYBSC - Mátészalkai MTK-
2020-05-16 szombat 12:40NYBSC - Fehérgyarmati VSE-
Kisiskolás bajnokság FU10
2019-10-20 vasárnap 11:40NYBSC - Kispályás Műfüves NKFT II.0-0
2019-10-20 vasárnap 13:40DEAC NK KFT - NYBSC0-0
2019-11-17 vasárnap 09:00NYBSC - VITKA SE0-0
2019-11-17 vasárnap 11:40NYBSC - Szatmár USE Fehérgy. II.0-0
2019-11-30 szombat 09:40Monbebe NKFT Enagelikus - NYBSC0-0
2019-11-30 szombat 11:40Szivacs KC 1. - NYBSC0-0
2020-02-22 szombat 13:40Arany Sárkány f. Nyírbátor SE - NYBSC0-0
2020-02-22 szombat 15:00DEAC NK KFT - NYBSC0-0
Kisiskolás bajnokság FU9
2020-03-07 szombat 13:00Csenger VK SC - NYBSC 0-0
2020-03-07 szombat 14:00Ópályi KSE 1. - NYBSC0-0
2020-04-18 szombat 14:00NYBSC - Szivacs KC 1 -
2020-04-18 szombat 15:00Monbebe NKFT Napkor - NYBSC-
2020-05-09 szombat 14:00NYBSC - Szivacs KC II.-
2020-05-09 szombat 15:30Szatmár USE Fehérgyarmat - NYBSC-
2020-05-23 szombat 11:00NYBSC - Monbebe NKFT Göröh-
2020-05-23 szombat 12:30Szatmár Use Fehérgyarmat II. - NYBSC-